95. kods

Kādos gadījumos un kāpēc ir nepieciešams 95. kods?

Profesionālā autovadītāju apmācība ir viens no būtiskākajiem soļiem, kas veicina autovadītāja profesionālo izaugsmi. Kas ir 95. kods, kādēļ un kam tas ir nepieciešamas, ar kādām izmaksām jārēķinās - par to visu sīkāk rakstā!

Kam un kāpēc nepieciešams 95. kods?

95. kods ir profesionālais vadītāja sertifikāts, kas nepieciešams visiem autovadītājiem, kas veic jebkāda rakstura komercpārvadājumus un vada D, D1, DE, C, C1, C1E, vai CE kategorijas transportlīdzekļus. 95. koda mērķis ir paaugstināt profesionālo vadītāju kvalifikāciju, iegūstot nozīmīgas zināšanas.

95. koda apmācību kursi sastāv no 5 moduļiem, vienā modulī ietilpst 7 akadēmiskās stundas.
Kā sākotnējās, tā arī periodiskās apmācības izmaksas ir tikai 80 EUR!

Sertifikāts par 95. koda apgūšanu tiek izsniegts uzreiz pēc kursu beigām. 95. koda derīguma termiņš ir 5 gadi, pēc tam profesionālo zināšanu ieguves kursi jānoklausās atkārtoti.

Svarīgi! Ja darba ņēmējs ir pieņemts par autovadītāju, sertifikātam par 95. koda nokārtošanu ir jābūt OBLIGĀTI!


Kādi būs Tavi ieguvumi pēc 95. koda kursu pabeigšanas?

1. Plašākas karjeras iespējas:
Iegūstot 95. kodu, ne tikai paplašināsies Tavas, kā autovadītāja iespējas, bet arī atvērsies durvis uz plašu karjeru dažādākajās nozarēs, piemēram, sākot no loģistikas līdz pat būvniecībai.

2. Finansiālie ieguvumi:
Kravas transportlīdzekļa vadīšana parasti ir saistīta ar lielāku atbildību no vadītāja puses, tādēļ arī darba samaksa bieži vien ir augstāka.


3. Paaugstināta drošība un vērtīgākas zināšanas:
Apmācoties un iegūstot 95. kodu, Tu ne tikai iemācīsies pareizāk vadīt smagos transportlīdzekļus, bet arī iegūsi būtiskas zināšanas par drošu braukšanu, degvielas patēriņa samazināšanu un niansēm kravas pārvadājumu veikšanā. Tas palielinās satiksmes drošību un padarīs Tevi par uzmanīgu un pieredzējušu vadītāju.


4. Personīgā attīstība:
95. kods ne tikai paplašinās Tavas profesionālās prasmes un zināšanas, bet arī veicinās personīgo attīstību un noderīgu ierakstu CV.

 

Iepazīstoties ar šiem ieguvumiem, kļūst skaidrs, ka 95. kods nav tikai ceļš uz autovadītāja karjeru, bet arī solis, kas atver durvis uz aizraujošu un dinamisku karjeru transporta nozarē. Nokārto 95. koda apmācību sertifikātu pie mums - Autoskolā “Autoamatnieks”!